NISSAN SERVİS KAMPANYALARI

GÜNCEL NISSAN SERVİS KAMPANYALARI

Nissan aracınızın periyodik bakımını yaptırmak ve diğer satış sonrası hizmetlerimizden yararlanmak için güncel fırsatlarımızdan haberdar olun. Avantajlı Nissan servis kampanyalarını inceleyin.

 

3+ YAŞ BAKIM VE FREN DİSK & BALATALARI KAMPANYASI

Kampanya yalnızca 3 yaş üzerindeki Micra (K12, K13, K14), Qashqai (J10, J11), Juke (F15), X-Trail (T31,T32), Navara (D40), Pulsar (C13) model araçlar için 1 Aralık – 31 Aralık 2023 tarihleri arasında kampanyaya katılan Nissan Yetkili Servisleri’nde geçerlidir.

2.999 TL Juke (F15) modeli için tavsiye edilen başlangıç fiyatı olup bakım ve yedek parça fiyatları araç modeline, yaşına, kilometresine, yakıt tipine ve motor seçeneğine göre farklılık gösterebilir. Bakım paketi; yağ filtresi, hava filtresi, polen filtresi, karter tapa pulu ve değişim işçiliklerinden oluşmaktadır. Bakım sırasında yapılacak kontrollerde ilave maliyetler oluşabilir. Bakım paketlerinde, fren disk ve balatalarında Nissan onaylı Orijinal ve Value Advantage Parçaların (VA) değişimi sağlanmaktadır.

Fren disk ve balataları indirim kampanyasından sadece www.nissan.com.tr ve Nissan Türkiye Mobil Uygulama üzerinden servis randevusu alan müşterilerimiz faydalanabilir.

Farklı kampanyalarla birleştirilemez ve stoklarla sınırlıdır. Nissan Otomotiv A.Ş. kampanyada değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

 

NİSKASKO ‘ÖZEL ASİSTANIM’ HEDİYE KAMPANYASI

Kampanya yalnızca Micra (K12, K13, K14), Qashqai (J10, J11,J12), Juke (F15,F16 ), X-Trail (T31,T32,T33), Navara (D40, D23), Pulsar (C13) Note (E11, E12) model araçlar için 1 Aralık – 31 Aralık 2023 tarihleri arasında kampanyaya katılan Nissan Yetkili Servisleri’nde geçerlidir.

Kampanyadan, kaskosunu Niskasko ile yenileyen müşterilerimiz faydalanabilir. Hediye edilen ‘Özel Asistanım Premium Paket’ yol yardım hizmetinin detaylarına Nissan yetkili servislerinden ulaşılabilir.

Farklı kampanyalarla birleştirilemez. Nissan Otomotiv A.Ş. kampanyada değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

 

KIŞ LASTİKLERİ KAMPANYASI

1 Kasım – 31 Aralık 2023 tarihleri arasında kampanyaya katılan Nissan Yetkili Servisleri’nde geçerlidir. Farklı kampanyalarla birleştirilemez ve stoklarla sınırlıdır. Kampanya kapsamındaki piyasa değeri yaklaşık 3000 TL olan Casio kol saatleri aynı modelde 5 farklı renktedir ve stoklarla sınırlıdır. Hediye edilecek ürünün rengi yetkili satıcının anlık stok durumuna göre değişiklik gösterebilir.